RTIAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTIAL

Site Kapanmıştır!... Yakında yepyeni yüzümüzle karşınızdayız!...

AnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yapKayıt Ol

aha aha aha :D:DD:D:D:D:

3 posters
YazarMesaj
big_city_life
Büyüdüm xD
Büyüdüm xD
big_city_life

aha aha aha :D:DD:D:D:D: Empty
MesajKonu: aha aha aha :D:DD:D:D:D:   aha aha aha :D:DD:D:D:D: Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 3:16 am

Maçın başında Mehmet Topal’ın attığı golle uzun süre devam eden maçın son 6 dakikasında gol sağanağı vardı. Volkan eşitliği sağladı, Mehmet Güven Cim-Bom’u yeniden öne geçirdi. Tum’un kafası ev sahibine 1 puan getirdi..

Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu'ndaki ilk maçında Denizlispor'u 2-1 yenen G.Saray, son 5 dakikasında 3 golün atıldığı maçta Bursaspor'la deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Feldkamp yönetiminde sahaya çıkan Sarı-Kırmızılılar karşılaşmanın 3. dakikasında golü buldu. Kaleci Vega, yakaladığı topu hemen oyuna sokmak istedi. Vega'nın degajı sonucu kısa düşen topu önünde bulan Mehmet Topal düzgün vurdu: 0-1.

G.SARAY BAY GEÇECEK

Bursaspor beraberlik golünü 85’te buldu. Volkan sol kanattan ceza sahasına girdi. Vuruşunda top direğe çarpıp ağlara gitti: 1-1. Ancak sevinci kısa sürdü. 89'da G.Saray endirekt serbest vuruş kazandı. Hakan dokundu, Arda durdurdu, Mehmet Güven çok sert ve düzgün bir vuruşla topu barajdan geçirdi: 1-2. Uzatmalarda Pancu'nun ortasına Tum kafayı vurdu: 2-2. G.Saray 3. haftayı bay geçecek Bursa çarşamba günü Sarıyer'le karşılaşacak.
Very Happy
zi10
Admin
Admin
zi10

MesajKonu: Geri: aha aha aha :D:DD:D:D:D:   aha aha aha :D:DD:D:D:D: Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 7:06 am

efenim bursa spora 2-0 yenilen takımın taraftarı gs bursaylar 1-1 berabere kaldı onu yazıor
oendik war bide:D
big_city_life
Büyüdüm xD
Büyüdüm xD
big_city_life

MesajKonu: Geri: aha aha aha :D:DD:D:D:D:   aha aha aha :D:DD:D:D:D: Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:26 am

KASIM PAŞA ..............
sokakbasketcisi
costum iice :D
costum iice :D
sokakbasketcisi

İş/Hobiler : basketbol
Lakap : RıF RıF:D:D

MesajKonu: Geri: aha aha aha :D:DD:D:D:D:   aha aha aha :D:DD:D:D:D: Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:32 am

Very Happy:D

aha aha aha :D:DD:D:D:D:
1 sayfadaki 1 sayfası