RTIAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTIAL

Site Kapanmıştır!... Yakında yepyeni yüzümüzle karşınızdayız!...

AnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yapKayıt Ol

aha aha :D

5 posters
YazarMesaj
big_city_life
Büyüdüm xD
Büyüdüm xD
big_city_life

aha aha :D Empty
MesajKonu: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 3:19 am

Maçın başında Mehmet Topal’ın attığı golle uzun süre devam eden maçın son 6 dakikasında gol sağanağı vardı. Volkan eşitliği sağladı, Mehmet Güven Cim-Bom’u yeniden öne geçirdi. Tum’un kafası ev sahibine 1 puan getirdi..

Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu'ndaki ilk maçında Denizlispor'u 2-1 yenen G.Saray, son 5 dakikasında 3 golün atıldığı maçta Bursaspor'la deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Feldkamp yönetiminde sahaya çıkan Sarı-Kırmızılılar karşılaşmanın 3. dakikasında golü buldu. Kaleci Vega, yakaladığı topu hemen oyuna sokmak istedi. Vega'nın degajı sonucu kısa düşen topu önünde bulan Mehmet Topal düzgün vurdu: 0-1.

G.SARAY BAY GEÇECEK

Bursaspor beraberlik golünü 85’te buldu. Volkan sol kanattan ceza sahasına girdi. Vuruşunda top direğe çarpıp ağlara gitti: 1-1. Ancak sevinci kısa sürdü. 89'da G.Saray endirekt serbest vuruş kazandı. Hakan dokundu, Arda durdurdu, Mehmet Güven çok sert ve düzgün bir vuruşla topu barajdan geçirdi: 1-2. Uzatmalarda Pancu'nun ortasına Tum kafayı vurdu: 2-2. G.Saray 3. haftayı bay geçecek Bursa çarşamba günü Sarıyer'le karşılaşacak.
zi10
Admin
Admin
zi10

MesajKonu: Geri: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 3:23 am

lan senin işin yokmu allam yha bunları bosa yazma bence nedenleri
1.1hafta sonra buyazıları kimse okumayacak
2.bosa forumu doldurma
cix anladınmı
Bulent
Agrasif üye xD
Agrasif üye xD
Bulent

MesajKonu: BuLeNT   aha aha :D Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 4:30 am

zi10
Admin
Admin
zi10

MesajKonu: bülent   aha aha :D Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 4:32 am

bırak bu ileri lwl +item ezq i sen oynama daha iyi abiniz 65 oldu
Bulent
Agrasif üye xD
Agrasif üye xD
Bulent

MesajKonu: BuLeNT   aha aha :D Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 7:17 am

kes Ula EZık
5p4rk
Admin
Admin
5p4rk

MesajKonu: Geri: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 11:51 am

Üçümüzde iyi playeriz ama bületin serwerde kusur war Very Happy alien
big_city_life
Büyüdüm xD
Büyüdüm xD
big_city_life

MesajKonu: Geri: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2008 12:42 pm

big_city_life demiş ki:
Maçın başında Mehmet Topal’ın attığı golle uzun süre devam eden maçın son 6 dakikasında gol sağanağı vardı. Volkan eşitliği sağladı, Mehmet Güven Cim-Bom’u yeniden öne geçirdi. Tum’un kafası ev sahibine 1 puan getirdi..

Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu'ndaki ilk maçında Denizlispor'u 2-1 yenen G.Saray, son 5 dakikasında 3 golün atıldığı maçta Bursaspor'la deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Feldkamp yönetiminde sahaya çıkan Sarı-Kırmızılılar karşılaşmanın 3. dakikasında golü buldu. Kaleci Vega, yakaladığı topu hemen oyuna sokmak istedi. Vega'nın degajı sonucu kısa düşen topu önünde bulan Mehmet Topal düzgün vurdu: 0-1.

G.SARAY BAY GEÇECEK

Bursaspor beraberlik golünü 85’te buldu. Volkan sol kanattan ceza sahasına girdi. Vuruşunda top direğe çarpıp ağlara gitti: 1-1. Ancak sevinci kısa sürdü. 89'da G.Saray endirekt serbest vuruş kazandı. Hakan dokundu, Arda durdurdu, Mehmet Güven çok sert ve düzgün bir vuruşla topu barajdan geçirdi: 1-2. Uzatmalarda Pancu'nun ortasına Tum kafayı vurdu: 2-2. G.Saray 3. haftayı bay geçecek Bursa çarşamba günü Sarıyer'le karşılaşacak.
sokakbasketcisi
costum iice :D
costum iice :D
sokakbasketcisi

İş/Hobiler : basketbol
Lakap : RıF RıF:D:D

MesajKonu: Geri: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 1:39 pm

paylasım için ty:D
zi10
Admin
Admin
zi10

MesajKonu: Geri: aha aha :D   aha aha :D Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 7:00 am

Very Happy bak sen basından beri kimse yazmıor buraya yorum bn ne demiştim Very Happy

aha aha :D
1 sayfadaki 1 sayfası